Natural Veil prírodný deostick 60 g | tianDe

10,58 €

Kryštalický deodorant Natural Veil je 100% prírodný produkt vulkanického pôvodu, ktorý má prírodný bakteriostatický účinok.

Množstvo
Skladom

Vernostné body : 9.2
 

Využívame platobnú bránu od spoločnosti Gopay.

Účinne likviduje baktérie spôsobujúce zápach potu, neobsahuje alkohol, konzervačné látky, farbivá, neupcháva póry, nenarušuje funkciu potných žliaz, nezanecháva žiadne stopy na oblečení, má neutrálnu vôňu, univerzálny pre ženy aj mužov.
Môžete si z neho urobiť sprej, roztok nosiť ho v malej fľaštičke všade zo sebou potierať ranky, ale aj celé ruky a preventívne kloktať hrdlo dokonca z neho urobiť kvapky do nosa.  Postup: do pohára s vodou cca 1,5 dcl ponoríme špičku Alunitu a necháme cca 30-50 sek. ponorené. Roztok môžeme ihneď používať.
Je to minerál bielej alebo šedej farby, ktorý sa používa na získanie kamenca, kysličníka hlinitého a draselných solí. Náleziská alunitu sa nachádzajú v Rusku, Azerbajdžane, Ukrajine, USA, Číne, Austrálii, Iráne a Mexiku. Nemá vlastnú vôňu – ani jej náznak. Pre organizmus je úplne nezávadný, pretože neobsahuje žiadne chemické prísady. Deodorovanie tela nie je zďaleka jediná úloha, ktorú prírodný deodorant Natural Veil plní. Vo forme vodného roztoku môže být použitý na kloktanie a výplachy, pri zápalových procesoch kože a slizníc, ako prostriedok proti kandidóze a  herpesu, paradentóze a krvácavosti ďasien. Deodorant Natural Veil naviac rýchlo odstráni nepríjemné zápach z vašich rúk. Pokiaľ sa rozbije, treba ho úplne rozdrviť a prášok pridávať do topánok proti poteniu a nepríjemnému zápachu. Doba používania – 1 až 1,5 roka. Nahradí 5-8 antiperspirantov.

Balenie : 60 g      

Výrobca: TianDe

TianDe
30101
10 položky