Jemný gél pre desinfekciu a intímnu hygienu 360 ml | tianDe

8,42 €

Prípravok obsahuje koloidné striebro, ktoré inhibuje rast baktérií, vírusov a húb. Je ideálny na dekontamináciu celého tela. Zloženie: čajový extrakt s antiseptickými vlastnosťami, aloe, šalvia, harmanček, kyselina mliečna a ženšen, čo je adaptogén. Posilňuje náš imunitný systém cez pokožku.
Koloidné striebro robí z kvapaliny / koncentrátu dezinfekčný prostriedok.

Množstvo
Skladom

Vernostné body : 7.8
 

Využívame platobnú bránu od spoločnosti Gopay.

 Účinne zjemňuje a hydratuje pokožku. Neutralizuje nepríjemný zápach. Mliečna kyselina chráni prirodzenú mikroflóru a obnovuje pH intímnych zón. Rastlinný komplex z aloe, šalvie, ženšenu, harmančeka a medovky hydratuje, upokojuje a má protizápalový účinok.

Čistiaci gél zlepšuje krvný obeh a pomáha eliminovať opuchy, posilňuje a zlepšuje elasticitu stien krvných ciev zásobujúcich kožu, znižuje priepustnosť a lámavosť kapilár, pomáha eliminovať "žilky". Znižuje zápal, svrbenie a pálenie kože, podporuje rýchle hojenie malých rán na koži, chráni proti podráždeniu a začervenaniu citlivej pokožky.

Použitie: Vhodný pre každodenné použitie. Odporúča sa pre intímnu hygienu ako pre ženy, tak aj pre mužov. Vhodný je tiež namiesto mydla pre ľudí s precitlivenou pokožkou, prípadne exematikov.

Balenie: 360 ml

TianDe
64404
16 položky