Sme spoločnosť tianDe a veľmi nás teší…

Spoločnosť tianDe prináša liečivú kozmetiku na prírodnej báze s vysokým obsahom účinných látok, ktorá v sebe spája stáročia skúseností východnej kultúry s najmodernejšími technológiami pri výrobnom procese. Samotný názov tianDe znamená „Nebeská dokonalosť“. Produkty tianDe sú vytvorené podľa tradičných receptúr čínskej a tibetskej medicíny.

Aktuálne tianDe zastrešuje vyše 600 produktov, kde si určite každý vyberie to svoje. Všetky výrobky spoločnosti tianDe sú certifikované SZU a majú platné certifikáty pre celú Európu, pri ich výrobe sú používané BIO suroviny s certifikátmi kvality ISO 9001-2000, GMP a HACCP.

výhľad na altai s logom tianDe

Všetko je založené na  prírodných zložkách…

Každý produkt tianDe obsahuje viacero prírodných ingrediencií. Zloženie produktov tianDe je skutočne unikátne. Spomeňme napríklad hadí tuk, sekrét slimáka, ovčia placenta, výťažok z lastovičieho hniezda, kolagén, minerálne soli, zlato, striebro, huba lingzh, perly, lotos, ženšen a veľa iných. Výrobky tianDe však v žiadnom prípade nie sú testované na zvieratách!

tianDe je už v 35-tich krajinách sveta…

Kozmetika tianDe sa rozšírila na Ukrajinu, Kazachstan, Lotyšsko, Moldavsko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko a stále pribúdajú ďalšie krajiny. Svojou kvalitou už oslovila viac ako 5 miliónov zákazníkov a jej popularita stále rastie.

tiande logo