PREČO KOZMETIKA TIANDE?

TianDe kozmetika a jej úspech

V srdci každého kozmetického prípravku TianDe je ľudová múdrosť a znalosti zo starovekého Východu.
Ponúkame prírodnú kozmetiku pre dámy, pánov a aj deti.

Recepty sú založené na starovekých receptoch čínskej, tibetskej a Altajskej medicíny osvedčených po stáročia. TianDe vyrába podľa receptov orientálnej medicíny v kombinácii s pokročilými technológiami a s maximálnym zachovaním jedinečných kvalít prírodných zložiek.

Kozmetika TianDe je biologicky aktívnym doplnkom pre pokožku, jej vplyv je porovnateľný s liečebným pôsobením. Má vysoký obsah účinných látok (15 – 20 %), tj. na rovnakej úrovni profesionálne prípravky.

Nájdete nás na Facebooku a aj Instagrame.

K starostlivosti o Vašu krásu a k ochrane zdravia používajú predovšetkým veľmi cenné prírodné ingrediencie a ich liečivé vlastnosti. Sú to napríklad hadí tuk i koža, ovčia placenta, extrakt z hniezda lastovičky, červený kaviár, hodvábny proteín, ženšen, huby lingzhi, shaw wu, thajský kvet, zázvor, lotus, perly, zlato, striebro, kremík a ďalšie.

TianDe ponúka komplexný program starostlivosti o každý typ pleti, ktorý je špeciálne vyvinutý lekármi, kozmetológmi a bylinkármi z Východu. Prípravky pre hĺbkové čistenie, denné čistenie, tónovanie, hydratáciu, ochranu, výživu a tiež prípravky na rýchlu pomoc.

Produkcia TianDe je dnes zastúpená v 32 krajinách sveta.

Objavte prémiovú prírodnú kozmetiku tianDe

Vysokú kvalitu produktov TianDe potvrdzujú medzinárodné štandardy kvality podľa ISO 9001 2000 a GMP. Výrobky TianDe nie sú testované na zvieratách a všetky výrobky sú certifikované SZU (Štátnym zdravotným ústavom) a majú platné certifikáty pre EÚ.
tiande-pic1

TiandeBeauty.sk – e-shop, oficiálny distribútor značkovej kozmetiky TinaDe zabezpečuje svoje skladové zásoby z odlišného bodu ako ostatné strediská na Slovensku a v Česku. Preto aj skladové zásoby nepodliehajú globálnym výpadom tovaru v týchto krajinách.

Máme to čo iný nie.

01.

Dokonalé produkty tianDe. Prípravky, ktoré boli vytvorené podľa tradičných receptov z Východu a Altaja, to je kvalita overená stáročiami.

02.

Produkty tianDe napĺňajú svet krásou a láskou, ľudia si odporúčania na ne odovzdávajú medzi sebou.

03.

To je filozofia harmónie tianDe, ktorá leží pri zrode receptov múdrych liečiteľov a energie krásy, ktorá je súčasťou všetkých výrobkov tianDe.

Produkciou TianDe je kolekcia exkluzívnych kozmetických výrobkov na prírodnej báze, ktoré sú kombináciou najmodernejších technológií s použitím tradičných receptúr starovekej Číny a Tibetu.

Výsledkom sú tzv. kozmeceutiká, ktoré obsahujú vyššie % účinných látok ako bežná kozmetika a majú priaznivý účinok nielen na pokožku, ale aj na organizmus ako celok. Kozmeceutiká sú nové revolučné biotechnologické emulzie, ktoré cielene pôsobia na mechanizmy spôsobujúce starnutie pleti a tvorbu vrások. Majú protizápalové účinky, prekrvujú pokožku, regenerujú bunky, bránia tvorbe vrások a poskytujú pleti všestrannú výživu. Vrásky vypĺňajú zvnútra tým, že podporujú tvorbu kolagénu a elastínu.

Každý výrobok má vo svojom zložení vzácne prírodné ingrediencie, ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos, tibetské byliny), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka, kolagén), minerály (perly, zlato, striebro, kremík).