Všade sa omieľa, akú zlú dobu žijeme. Bohužiaľ, je to tak. Kopa stresu, neistoty, depresií…Avšak, každý je strojcom svojho šťastia, čiže je len na nás ako sa aj s negatívnymi informáciami vysporiadame. Dnes je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým vedieť poriadne zrelaxovať, vypnúť, dopriať si skutočne kvalitný oddych. Niekto relaxuje dobrým filmom, niekto knihou, iný športom. Pre mňa je dokonalý relax ticho a šálka dobrého čaju. Vtedy sa mi svet absolútne zastaví, negatívne myšlienky odídu a zavládne pokoj.  Ak to máte podobne, tak ste tu správne. Spoločnosť tianDe má vo svojom produktovom portfóliu skutočne jedinečné, samozrejme prírodne čaje s blahodárnymi účinkami na telo aj dušu.

Nesladené čaje sú plné antioxidantov, ktoré pomáhajú predchádzať chronickým ochoreniam a opravovať poškodené bunky v tele. Navyše obsahujú až o polovicu menej kofeínu ako káva, takže ich môžete popíjať bez nepríjemných účinkov na nervový systém. Objavte ich liečivé účinky na telo aj myseľ.

Výber čaju je veľmi dôležitý! Naše 100 % prírodné bylinné čaje sú tá správna voľba.

Bylinky, ktoré sú súčasťou každého čaju majú priaznivý účinok na organizmus. Sú to 100% prírodné bylinné zmesi pochádzajúce z horského Altaja. Tieto bylinky sú zdrojom aktívnych látok, ktoré obnovujú harmóniu na bunkovej úrovni. Každá dávka čaju bude priaznivo pôsobiť na Váš organizmus vo všetkých smeroch.

Naše čaje sú skutočne jedinečné a špeciálne vyrábané pre každého. Keďže ženy a muži predsa len sú rozdielne bytosti 🙂 , máme čaje určené pre ženy, pre mužov a čaje univerzálne.

UNIVERZÁLNE ČAJE TIANDE

Bylinná zmes čierneho čaju a rezavca šikmého | tianDe

Máme recept na to ako zostať zdravý a aktívny, bez toho aby ste tomu venovali príliš veľa času. Využite silu prírody!

Lahodný čierny čaj a rezavca šikmého (chaga) predstavuje nový životný štýl, správnu výživu a čerstvú silu pre každodenné víťazstvo. Chaga je úžasný výtvor prírody – stáročiami preverená huba čínskych panovníkov a ruských veľmožov. Obsahuje obrovské množstvo užitočných látok a podľa všeobecnej viery pomáha prekonať 100 chorôb!

Odtiaľ pochádza druhé meno rastliny – “huba nesmrteľnosti”!

Aj cez to, že Chagu užívali na čínskom dvore už pred 2 000 rokmi, moderne sa skúma iba niekoľko rokov.

Viete v čom je táto bylinná zmes čierneho čaju a rezavca šikmého výnimočná?

 • je to silný biogénny stimulátor a antioxida
 • normalizuje metabolické procesy a činnosť tráviacej sústavy
 • zvyšuje imunitný potenciál organizmu
 • napomáha znížiť stres a únavu
 • dodáva organizmu vitamíny, makro – a stopové prvky
 • zlepšuje stav pokožky, nechtov a vlasov
 • nápoj je 100% prírodný, bez príchutí a látok zvýrazňujúcich chuť

Bylinná zmes čierneho čaju a rezavca šikmého 20 sáčkov – 2 g | tianDe

9,20 
SKU: 225435
Máme recept na to ako zostať zdravý a aktívny, bez toho aby ste tomu venovali príliš veľa času. Využite silu prírody!  

Čierny listový čaj s koreňom horského ruženca | tianDe

Posilnite svoju imunitu a načerpajte silu pomocou ZLATÉHO KOREŇA. Tónizuje, pomáha posilňovať imunitu, podporuje vytrvalosť tela pri namáhavej práci.

Horský ruženec, alebo „zlatý koreň“ je:

 • pre ľudí, ktorí nemajú zdravotné problémy: zvyšuje koncentráciu pozornosti, schopnosť konať, stimuluje duševnú činnosť a svalovú činnosť
 • pre ľudí trpiacich depresiou, chronickou únavou: dokonale upokojuje, zlepšuje kvalitu spánku, znižuje podráždenosť
 • pre športovcov: bylinný adaptogénny prostriedok
 • pre každého: zlepšuje imunitu a pomáha pri prevencii prechladnutia

Tibetský zber – bylinný čaj | tianDe

Silná imunita a tonus. Byliny, ktoré sú súčasťou čaju majú priaznivé účinky na ľudský organizmus. Prispievajú k normálnemu tráveniu, normálnej funkcii dýchacieho ústrojenstva, podporujú imunitný systém, funkciu kardiovaskulárneho systému a močových ciest. Napomáhajú k duševnej rovnováhe a pokojnému spánku.

Zloženie čaju: ľubovník bodkovaný, pupene brezy, slamienka, rumanček pravý.

Náš tip: Čaj Tibetský zber v kombinácií s našimi detoxikačnými náplasťami je výborná detoxikačná kúra. Budete sa cítiť ako znovuzrodený.

Zázvorový čaj | tianDe

Aktivuje činnosť vnútorných orgánov a urýchľuje látkovú výmenu v tele.  Zázvor obsahuje viac ako 300 biologicky aktívnych látok a je schopný vrátiť chuť k jedlu, dobrú náladu, sviežu farbu pleti. Aktivuje činnosť vnútorných orgánov a urýchľuje látkovú výmenu v tele. V čase chrípok a častého prechladnutia je “Zázvorový čaj” tianDe vhodným teplým nápojom na zohriatie organizmu.

Ak máte radi sladšie čaje, náš zázvorový čaj je pre vás ako stvorený. Bez akéhokoľvek cukru alebo iného sladidla má prirodzene sladkú chuť. Možnosť kúpi celého balenia alebo aj po 1 kuse.

Zázvorový čaj 1 ks | tianDe

Original price was: 2,00 €.Current price is: 1,60 €.
SKU: 120105
Aktivuje činnosť vnútorných orgánov a urýchľuje látkovú výmenu v tele.

Čaj s pestrecom mariánskym | tianDe

Priaznivý účinok na trávenie. Byliny, ktoré sú súčasťou čaju majú priaznivý účinok na trávenie. Prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, podporujú trávenie, činnosť pečene, udržujú vyrovnanú hladinu cukru v krvi. Zároveň podporujú funkciu močových ciest, žlčníka, napomáhajú k duševnej rovnováhe a pokojnému spánku.

Zloženie čaju: pestrec mariánsky, slamienka, kvety a vlasy kukurice, plody kmínu, ľubovník bodkovaný, stavikrv vtáčí

Bylinný ľadvinový čaj | tianDe

Byliny, ktoré sú súčasťou tohto bylinného čaju, majú mierny močopudný účinok, normalizujú rovnováhu vody v tele.

Rastliny pre bylinné čaje radu „ Dary Shambhala“ boli zozbierané na Altaji – v jednom z najčistejších miest na planéte. Z každého lístka čaju je pri príprave získané maximálne množstvo užitočných látok. Cenné vlastnosti altajských bylín zachováva inovatívne spracovanie surovín: vie sa, že vitamíny sú zničené pri zahriatí nad 70 C. Pri výrobe bylinných čajov tianDe je toto vylúčené. Byliny sú spracovávané za zníženého tlaku a pri optimálnej teplote, čo zvyšuje účinok čaju ( v porovnaní s bylinnými čajmi, ktoré neboli takto ošetrené). Filtračné sáčky bylinného čaju sú uzavreté do trojvrstvového obalu, ktorý tvorí sáčok, krabička a fólia. To bezpečne uchováva vitamíny, makro a mikroprvky rastlín.

Bylinný ľadvinový čaj 30 sáčkov | tianDe

9,20 
SKU: 123922
Močopudný a odvodňovací účinok, normalizujú rovnováhu vody v tele.

Čaj s lipou, sladkým drievkom a malinou | tianDe

Na posilnenie imunitného systému je vždy vhodný čas!

Bylinná zmes na podporu organizmu v dobe zvýšeného rizika nachladnutia. Obsahuje byliny, ktoré majú priaznivý účinok na organizmus. Byliny prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho ústrojenstva, posilňujú imunitný systém a napomáhajú rýchlemu zotaveniu z rôznych chorôb. Pravidelným pitím tohto čaju podporujete prirodzenú obranyschopnosť vášho organizmu. Napomáha ľahkému dychu z plných pľúc.

Bylinná zmes obsahuje: plody maliny, odnože a korene sladkého drievka, lipový kvet, listy mäty, žihľavu, plody šípok, škoricu, okvetné lístky ibišteka

Čaj na cievy s ďatelinou | tianDe

Čaj pre zdravý srdcový rytmus. Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju, majú priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém.

Zloženie čaju: Hloh, medovka lekárska, ďatelina, dobromyseľ, podbeľ lekársky, trubkovec osinatý , breza , rozmarín , nechtík lekársky.

ČAJE PRE ŽENY TIANDE

Bylinný čaj pre ženy | tianDe

Blahodárny účinok na ženské telo.  Ženský bylinný čaj s angelikou čínskou a túžobníkom –Tajomstvo blahodárnych vrchov.

Čaj obsahuje starostlivo vybrané byliny, ktoré majú blahodárny účinok na ženské telo. Kombinácia bylín prispieva k udržaniu normálnej činnosti ženského urogenitálneho systému, podporuje normálnu funkciu krvného systému, podporuje imunitu, napomáha zvyšovať fyzickú a duševnú kondíciu. Zároveň prispieva k udržiavaniu pohodlia pred a počas menštruácie.

Zloženie čaju: angelika čínska, túžobník brestový, koreň lopúcha, koreň omanu pravého, koreň škorice

ČAJE PRE MUŽOV TIANDE

Bylinný čaj pre mužov | tianDe

Priaznivý účinok na mužský organizmus.  Bylinný čaj s vŕbovkou a maralovým koreňom pre mužov. Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju, majú priaznivý účinok na mužský organizmus. Prispievajú k normálnej funkcii močových ciest, podporujú normálnu funkciu prostaty, prispievajú k duševnej a fyzickej pohode. Rovnako podporujú imunitu, normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému a prispievajú k posilneniu celého organizmu.

Zloženie čaju: vŕbovka úzkolistá, maralový koreň, ľubovník bodkovaný, rozmarín, chmeľ, pŕhľava dvojdomá, čakanka, plody ruže šípkovej