Ako ste si už iste zvykli, spoločnosť tianDe stále vyvíja nové produkty. Stále sa snažia byť lepší a lepši a pomáhať ľuďom s čo najviac problémami. A čo je úžasné a budem to donekonečna opakovať, tianDe produkty sú prírodné. Bez neviem akej zbytočnej chémie. Novinky tianDe, ktoré vám dnes predstavíme sú doplnky stravy a majú 99% prírodné zloženie.

Prečo zvoliť doplnky stravy od tianDe?

Výživové doplnky vedia zlepšiť zdravotný stav. Samozrejme, absolútny ideál sú vitamíny získané z kvalitnej stravy. Ale povedzme si, je to dnes ešte možné? Ale nie všetky doplnky stravy sú kvalitné.  Niektoré produkty sú plné nezdravých prísad, ktoré viac škodia, ako pomáhajú. Ak sa chcete uistiť, že sa rozhodnete pre produkty, ktoré vaše telo efektívne využije, jednoznačne siahnite po doplnkoch stravy tianDe. Teraz vám naše novinky popíšeme bližšie a uvidíte, že ich zloženie je vynikajúce.

Čaga a Mumiyo | tianDe

Mumio prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov, k normálnej obranyschopnosti organizmu, k normálnemu tráveniu, k normálnej duševnej a poznávacej činnosti, k normálnej funkcii reprodukčného systému a k normálnej funkcii močovej sústavy.

Čaga a Mumiyo:

  • prispieva k odolnosti organizmu voči vírovým ochoreniam
  • stimuluje metabolizmus
  • zlepšuje činnosť tráviacej sústavy a čriev

Zloženie v 1 kapsule: extrakt z čagy, koncentrát z múmia, extrakt z jarabiny čiernoplodej, maltodextrín, želatína-kapsule. Doba užívania: 30 dní. Po 14-dňovej prestávke je možné zopakovať.

Zlatophyt | tianDe

Zdroj vitamínu K2 a jódu. Jód prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

Zlatophyt:

  • pôsobí na podporu normálnej činnosti obličiek
  • pomáha zvyšovať množstvo antioxidantov v tele
  • zlepšuje pružnosť ciev
  • podporuje normálnu činnosť močového systému

Zloženie jednej kapsule: Omega aktív na maltodextrínu – [obsahuje: maltodextrín (88,65 %); ľanový olej (10,5 %), stearan horečnatý (protispekavá látka)]; zlatobyľ obyčajný/extrakt; morská riasa Fucus vesiculosus/prášok, s obsahom: fukoidanu a jódu ; ligurček lekársky/extrakt; vitamín K2 (menachinón-7); želatína, mikrokryštalická celulóza (emulgátor), kandelínový vosk (leštiaca látka).

Doba užívania: 30 dní. Po 2-týždňovej prestávke je možné kúru zopakovať.

Koncentrát s malinou, sladkým drievkom a ľanovým semenom pre ženy | tianDe

Ľanové semienko podporuje zdravie prsníkov.

Ďalej je prospešný:

  • znižuje nepohodlie počas vašich dní
  • uvoľňuje napätie v prsiach
  • zlepšuje hladinu vitamínov v ženskom tele

Zloženie (1 vrecko obsahuje): cukrový sirup, vodný bylinný extrakt (1: 10) [voda; zmes bylín (šípky; stonka a list mäty piepornej; bylina rebríčka obyčajného; stonky a kvety oregana obyčajného; ľanové semeno; koreň a oddenok sladkého drievka)]; vitamín C; niacín, kyselina pantoténová; vitamín v6; tiamín; riboflavín, vitamín A; kyselina listová, biotín; vitamín D3, vitamín B12. Prášok z koncentrátu malinovej ovocnej šťavy; voda; zahusťovadlo: pektín; vitamínový premix: [laktóza, kyselina L-askorbová (vitamín C), nikotínamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, tiamínmononitrát, riboflavín, retinyl acetát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín]; zahusťovadlo: agar; antioxidant: kyselina askorbová; konzervačná látka: sorban draselný.