Jednou z najčerstvejších noviniek TianDe je kórejský kozmetický rad Choahae (čítaj: Čoachae). Choahae znamená v preklade „páčiš sa mi“. Táto kórejská kozmetika sa vyznačuje vybranými prírodnými prísadami a vyváženým zložením, ktorej základom sú oleje, výťažky, esencie a ďalšie. Prečo „páčiš sa mi“? To zistíte, keď spoznáte účinky výrobkov z tejto rady na vašu pleť. Budete prekvapení!

penovy-koktail

Predstavujeme vám prvý úžasný produkt z tejto kozmetickej rady – EXFOLIAČNÚ MASKU NA PERY PENOVÝ KOKTEJL.

Pokožka pier vyžaduje veľmi citlivú starostlivosť. Nenachádzajú sa na nej mazové žľazy, a preto rýchlo stráca hydratáciu a vysušuje sa. Určite poznáte ten pocit suchej pokožky pier, ktorá je však na dotyk drsná. Chce sa vám oblízať si pery, ale tým sa celý problém ešte zhoršuje. Vlhkosť zo slín sa okamžite vyparuje a povrch sa stáva suchším a suchším. Aby ste sa vždy cítili komfortne, majte neustále po ruke balzam na pery. A samozrejme, nezabúdajte na pravidelnú starostlivosť v podobe rozmaznávajúcej masky na pery
Pokožka pier vyžaduje veľmi citlivú starostlivosť. Nenachádzajú sa na nej mazové žľazy, a preto rýchlo stráca hydratáciu a vysušuje sa. Určite poznáte ten pocit suchej pokožky pier, ktorá je však na dotyk drsná. Chce sa vám oblízať si pery, ale tým sa celý problém ešte zhoršuje. Vlhkosť zo slín sa okamžite vyparuje a povrch sa stáva suchším a suchším. Aby ste sa vždy cítili komfortne, majte neustále po ruke balzam na pery. A samozrejme, nezabúdajte na pravidelnú starostlivosť v podobe rozmaznávajúcej masky na pery.

Maska na pery:

 • Čistí pokožku pier
 • Odstraňuje odumreté bunky
 • Napomáha hydratácií a regenerácií

penovy-koktail

Exfoliačná maska na pery Penový koktejl je ideálna pre domácu starostlivosť. Venujte pár minút príjemnej a neobvyklej procedúre a uvidíte, aké hebké vaše pery zrazu budú. Prípravok účinne čistí pokožku pier, pomáha odstrániť odumreté bunky a podporuje hydratáciu a regeneráciu. Vďaka maske budú vaše pery krásne hladké, a práve to je základom pre bezchybné použitie rúžu a váš nezabudnuteľný vzhľad.

4 kroky k dokonalým perám:

 1. Naneste masku na suché pery
 2. Počkajte, kým začne peniť (bude to príjemné, pocítite jemné šteklenie)
 3. Za 3-5 minút jemne premasírujte pery a umyte masku z pier teplou vodou
 4. Naneste na pery obľúbený balzam od TianDe

Zázračná pena

Prečo exfoliačná maska začína na perách peniť? Pretože pokožka slizníc má kyslé prostredie, kyslú pH rovnováhu a maska je naopak zásaditá. Po nanesení masky na pery sa spúšťa proces neutralizácie, v jeho priebehu sa uvoľňuje oxid uhličitý. Vďaka tomu maska pení, odumreté bunky epidermis sa oddeľujú a zanechávajú za sebou zdravú a hebkú pokožku. Táto reakcia je pritom predĺžená v čase. Dokonca aj na nasledujúci deň po použití masky môžete pocítiť, ako sa odumretá pokožka ľahko oddeľuje a pery sú stále hebké.

EXFOLIAČNÁ MASKA NA PERY obsahuje:

 • Komplex rastlinných výťažkov
 • Hydratačný komplex Aquasil
 • Bentonit

 • Komplex Aquasil je účinným hydratantom, ktorý je vyrobený z prírodných rastlinných a minerálnych zložiek. Obsahuje glukózu a xylitol – drevný cukor získavaný z dreva. Pri vzájomnom pôsobení týchto zložiek sa znásobuje ich účinok. Výborne hydratujú jemnú pokožku pier, majú regeneračné účinky a predchádzajú dehydratácií pokožky.
 • Výťažok z broskýň je silný antioxidant, ktorý má antibakteriálne a protizápalové účinky. Pomáha prirodzenej hydratácií pokožky, osviežuje ju a vyhladzuje. Obsahuje ovocné kyseliny, ktoré z povrchu pokožky odstraňujú odumreté bunky. Má ľahko abrazívne účinky vďaka ktorým zjemňuje povrchové vrásky.
 • Výťažok z papáje má protizápalové, regeneračné, upokojujúce, omladzujúce a čistiace účinky.
 • Výťažok zo zimolezu japonského má protizápalové účinky.
 • Výťažok z perily (bazalky čínskej) je antioxidantom, ktorý má protizápalové a antialergické účinky. Je bohatý na flavonoidy, ktoré majú výrazne antioxidačné účinky. Pričom flavonoidy nachádzajúce sa vo výťažku z bazalky čínskej majú špecifickú bioaktívnu formu, ktorá posilňuje hĺbkové prenikanie látok do pokožky.

 • Výťažok z koreňa pivoňky čínskej je antioxidant, ktorý napomáha hydratácií pokožky, ale taktiež tonizuje a napomáha jej regenerácií a omladeniu.
 • Výťažok z japonského korenia je výborné antiseptikum, ktoré ukľudňuje podráždenie.
 • Výťažok z koptisu japonského stimuluje bunkovú imunitu a zaisťuje hydratáciu pokožky v hlbokých vrstvách epidermis.
 • Výťažok z kôry vŕby bielej regeneruje a tonizuje pokožku.
 • Bentonit je prírodný ilovitý minerál, ktorý je vynikajúcim absorbentom. Výborne na seba viaže nečistoty.