EcoDeViva je jedinečný prací prostriedok navrhnutý pre bezpečné a ekologické pranie, ktoré sa stará o ľudské zdravie a životné prostredie, vyrobený na báze rastlinných povrchovo aktívnych látok.

ecodeviva-univerzalni-praci-prostredek
EcoDeViva:

 • je zložený z neiónových povrchovo aktívnych látok (tenzidov) rastlinného pôvodu
 • neobsahuje petrochemické povrchovo aktívne látky
 • je 100% biologicky rozložiteľný
 • je bez fosfátov, chlóru a parabenov
 • je univerzálny: na farebnú bielizeň, na biele prádlo aj ako aviváž
 • je určený pre všetky typy práčok aj ručné pranie
 • má zdokonalené zloženie: zvýšená čistiaca schopnosť a vôňa sviežosti

Tento univerzálny prací prostriedok je navrhnutý pre bezpečné a ekologické pranie, ktoré sa stará o ľudské zdravie a životné prostredie. Na rozdiel od bežných pracích prostriedkov TianDe vyrába svoj produkt na báze rastlinných povrchovo aktívnych látok takzvaných „cukrových“ povrchovo aktívnych látok. Pochádzajú z glukózy získanej z cukrovej repy, kukuričného škrobu a cukrovej trstiny. Tieto povrchovo aktívne látky sú pre telo bezpečné a zároveň sa dobre vysporiadavajú s nečistotami. Okrem toho sú tieto látky „cukrového“ typu ľahko biologicky odburateľné, čo znamená, že sú úplne bezpečné pre životné prostredie. Na druhej strane petrochemické povrchovo aktívne látky sa prakticky nerozkladajú a môžu tak otráviť biosféru na celé stáročia, narúšajú ekologickú rovnováhu a spôsobujú nenapraviteľné škody planéte aj ľudskému zdraviu.

Pri pravidelnom kontakte s organizmom (a tento kontakt je nevyhnutný, pretože petrochemické povrchovo aktívne látky sa nevymyjú z látky ani po 10 opláchnutiach v horúcej vode) spôsobujú tieto chemické zlúčeniny vážne narušenie jeho činnosti. Petrochemické povrchovo aktívne látky významne menia intenzitu oxidačno-redukčných reakcií, ovplyvňujú aktivitu radu dôležitých enzýmov a narušujú metabolizmus bielkovín, sacharidov a tukov. Môžu významne oslabiť imunitný systém a spôsobiť rozvoj alergií.

V jedinom balení univerzálneho pracieho prostriedku nájdete hneď tri účinné pracie prípravky: na farebnú bielizeň, na biele prádlo aj aviváž.

Prací prostriedok na farebnú bielizeň udržuje farbené látky po dlhú dobu žiarivé. Pritom neobsahuje petrochemické povrchovo aktívne látky. Je zložený z neiónových povrchovo aktívnych látok (tenzidov) rastlinného pôvodu. Prací prostriedok na biele prádlo navracia oblečenie pôvodná belosť bez chlóru.

Aviváž vďaka jemným zložkám pracieho prostriedku zachováva štruktúru vlákien a farbu látok, chráni vlákna tkaniny pred opotrebovaním, zabraňuje vzniku žmolkov a zaisťuje mäkkosť tkanín. Po praní bude vaše oblečenie voňať sviežosťou.

Univerzálny prací prostriedok neobsahuje fosfáty, chlór, parabény ani iné škodlivé látky. Prostriedky radu EcoDeViva planét sú vhodné pre všetky typy práčok, pretože nespôsobujú nadmerné penenie. Možno ich použiť pre ručné pranie.

Jeden prostriedok – veľa úžitku:

 • pere bielizeň už pri 30 ° C: aktívne odstraňuje nečistoty a pachy
 • dobre sa oplachuje, čo je dôležité pre hygienické pranie spodnej bielizne
 • chráni vlákna tkaniny pred opotrebovaním tým, že zabraňuje tvorbe žmolkov
 • ideálne pre jemné pranie čipiek, hodváb, mikrovlákien, vlny a ďalších
 • nedráždi citlivú pokožku a nemá toxické účinky

Vystačí na 18 dávok prania. Pracia dávka pre práčku (mäkká a stredne tvrdá voda): 55 ml = 1 uzáver pracieho prostriedku pre 4 – 5 kg silne znečistenej bielizne. Ručné pranie a namáčanie – 30 ml na 5 litrov. Jedno balenie obsahuje 1000 ml gélu.