Kult krásy a kvalitnej starostlivosti o seba je v dnešnej dobe už viac-menej normálne. Kedysi sa ženy parádili menej a kvalitná kozmetika nebola pre všetkých. Dnes je to našťastie inak a skutočne dobrá kozmetika je dostupná takmer pre každú z nás. A pritom stačí tak málo… Len si dobre a múdro vybrať. Samozrejme aj dnešné krémiky, olejčeky, séra, čistiace tonika a všetko ďalšie vie stáť aj veľmi veľa peňazí. A nie vždy sa musí dostaviť požadovaný efekt. Netvrdím, že drahá kozmetika je zlá. Ale nemusí každému sadnúť.

TianDe má vo svojom portfóliu produkty určené na rôzne typy pleti, a ak ich vhodne zvolíte, nemôžete sa sklamať. Neviem, či som už spomínala, ale tianDe produkty sú  výnimočné hlavne tým, že sú prírodné 😀 a zloženie majú skutočne unikátne. Dovolím si tvrdiť, že zložky aké obsahujú naše produkty sa len tak nevidia. A pritom všetkom sú ceny produktov tianDe veľmi priaznivé a dostupné.

A prečo by ste sa mali rozhodnúť práve pre kozmetiku tianDe?

Recepty sú založené na starovekých receptoch čínskej, tibetskej a Altajskej medicíny osvedčených po stáročia. tianDe vyrába podľa receptov orientálnej medicíny v kombinácii s pokročilými technológiami a s maximálnym zachovaním jedinečných kvalít prírodných zložiek.

Kozmetika tianDe je biologicky aktívnym doplnkom pre pokožku, jej vplyv je porovnateľný s liečebným pôsobením. Má vysoký obsah účinných látok (15 – 20 %), tj. na rovnakej úrovni profesionálne prípravky.

Aktuálne máme aj novinky tianDe určené práve na prémiovú starostlivosť o vašu pleť

Ultra jemný čistiaci gél | tianDe

Nepísané pravidlo čistenia pleti znie: “Čím viac mazu odstrániš, tým viac sa ho nahromadí”.

Ľudia s mastnou a zmiešanou pleťou najčastejšie trpia nadmernou sekréciou kožného mazu. Keď máte pocit, že je vaša pleť mastná, chcete si tvár okamžite vydrhnúť. Pleť však môže na silné prípravky reagovať produkciou ešte väčšieho množstva kožného mazu, a tak to ide ďalej a ďalej. Začnite používať jemné produkty a dostaňte sa z tohto začarovaného kruhu.

Ultra jemný čistiaci prípravok Herbal Energies účinne čistí pleť, odstraňuje nečistoty a prebytočný lesk, pričom je jemný a nezanecháva pocit pnutia a vysušenia.

Gél obsahuje výťažok z čajovníka, ktorý je silným prírodným absorbérom UV žiarenia a hlavným ochrancom buniek pred negatívnymi účinkami slnečných lúčov. Tento výťažok poskytuje bunkám antioxidačnú ochranu, čistí pleť a minimalizuje póry, takže pleť už nie je taká mastná a lesklá.

Antioxidačný peeling na tvár | tianDe

Jemný peeling z radu Herbal Energies funguje na princípe “valcovania”, takže nedráždi pokožku a zároveň je maximálne účinný.

Jablčné AHA kyseliny pôsobia na medzibunkové väzby medzi zrohovatenými čiastočkami pokožky a dermis, čím urýchľujú a uľahčujú exfoliáciu (odstraňovanie) zrohovatených šupín. Tým sa aktivujú procesy obnovy a produkcie molekúl prirodzeného hydratačného faktora pokožky.

Antioxidačný peeling nielen čistí a minimalizuje póry, ale aj hydratuje, zjemňuje pokožku a chráni ju pred predčasným starnutím spôsobeným voľnými radikálmi. Na boj proti nim výrobok obsahuje silný rastlinný komplex s výťažkom z kordycepsu a zeleného čaju.

  • Peeling je jemný, a preto je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej.
  • Vyskúšajte toto jemné čistenie a budete prekvapení, ako rýchlo sa vaša pleť rozjasní a získa krásnu, rovnomernú farbu.
  • Chcete maximálny účinok? Používajte celý rad Herbal Energies na komplexnú starostlivosť.