Krása nie je všetko. Samozrejme! Ale ak jej vieme aspoň trošku pomôcť, tak prečo nie? Dnes bude téma výlučne estetická, a to – jazvičky po operáciach, nepekné strie, ktoré minimálne pozná každá žena po pôrode a iné kožné defekty, ktoré sú síce neškodné, ale pekné veruže nie sú.

Trápia vás strie na brušku, poprsí, stehnách, rukách či na tvári po akné? Alebo jazvy po operácii, ktoré nie a nie zmiznúť alebo aspoň vyblednúť? Alebo len potrebujete trochu spevniť pokožku? V tianDe máme na všetko riešenie. Produkty tianDe sú známe tým, že majú jedinečné prírodné zloženie, overené múdrosťou vekov. A preto máme rôzne produkty, ktoré sa dajú využiť aj alternatívne, To znamená, že primárne sú určené na niečo iné, ale ich sekundárne využitie zahŕňa radu ďalších možností.  A práve tieto tianDe produkty vám vedia pomôcť pri odstránení jaziev a strií.

Najprv si povedzme aký je rozdiel medzi jazvami a striami.

Jazvy a jazvičky sa objavujú, keď dôjde k traume kože, či už sa jedná o úraz alebo o lekársky zákrok. Hojivé procesy v koži možno podporiť, a tým viditeľnosť jaziev úplne minimalizovať. Kedykoľvek dôjde k poškodeniu kože, prirodzenou obrannou reakciou organizmu je spúšťanie hojivých procesov. Najlepšie výsledky pri liečbe jazvy sú viditeľné, ak s nimi začnete čo najskôr od jej vzniku.

Stria je pomenovanie pre popraskanie kože pri nadmernom a rýchlom náraste. Strie sú menšie či väčšie krvavo červené až bordové alebo tiež modro-fialové a bledé až biele priečne prúžky kože. Strie sa vyskytujú hlavne v oblastiach tela ako: prsníky, brucho, boky, zadok, stehná a  na chrbte.

A teraz, čo na to pomáha?

Skvelým pomocníkom je Collagen active gél. Spevňuje poprsie, bruško, stehná, jazvy blednú a zmenšujú sa.

 • vypína spevňuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť
 • napomáha zmenšeniu hĺbky vrások a defektov kože
 • obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý obnovuje proteínové vlákna matrice pokožky a predlžujú jej mladosti

Výborné výsledku sa dajú dosiahnuť aj s krémom so slimačím mucínom, jazvy sa zmenšujú a viditeľne blednú.

 • dodáva pokožke výživu, hydratáciu, a potrebnú energiu
 • obsahuje slimačí mucín (faktor obnovenia pokožky)
 • pomáha v boji proti zápalom a akné vďaka antimikrobiálnym vlastnostiam slimačieho sekrétu
 • zmenšuje viditeľné vrásky a kožné nedokonalosti

Ďalší pomocník je krém s hadím tukom. Jazvy sa krásne hoja a zmenšujú.

 • krém s hadím tukom pre zjemnenie kože
 • staroveký produkt orientálnej medicíny – hadí tuk – má dokonalú schopnosť prieniku do pokožky, poskytuje rýchlu regeneráciu a hojenie pokožky
 • účinne zjemňuje zrohovatené vrstvy, zvlhčuje a vyživuje pokožku, odstraňuje praskliny a mozole

Úplne najideálnejší pomocníci sú MEZOROLLER a PHOTONER, ktorými jednotlivé prípravky zapracovávame, čím dosiahneme rýchlejšie zahojenie a vymiznutie jazvy.

MEZOROLLER – uľahčuje prenikanie aktívnych zložiek kozmetických prípravkov a zvyšuje syntézu kolagénu. Ihličky mezorollera preniknú pokožkou do hĺbky 0,2 mm a tieto jemné mikrovpichy stimulujú produkciu vlastného elastinu a kolagénu. Pokožka sa prekrví a zvýši sa účinnosť absorpcie biologicky aktívnych látok v koži.

PHOTONER – v tomto prístroji sa spája efektívna metóda ultrazvukovej masáže a mäkkého fotochromatického účinku so spektrom elektromagnetických vĺn rôznych dĺžok (červená, modrá, zelená farba). Metódy fotochromatického a ultrazvukového pôsobenia sú ideálne pre zrelú pleť s príznakmi starnutia, pre suchú pleť, pri výskyte vrások, pigmentových škvŕn a pieh, jazvičiek po akné a ďalších nedokonalostí.

Ako bonus prinášame aj tipy na produkty, ktoré pomáhajú spevniť pokožku v problémových oblastiach.

Grapefruit telová soľ

Telová soľ „Grapefruit“ pomôže premeniť vašu pokožku v nežný zamat, ktorého sa budete chcieť dotýkať znovu a znovu.

Prípravok má konzistenciu hustého nasýteného krému, ktorý sa ľahko nanáša na telo, pritom zanecháva pocit maximálnej hydratácie a hebkosti. Telová soľ „Grapefruit“ sa zo 70 % skladá z morskej soli. Drobné kryštáliky soli šetrne odstraňujú odumreté bunky a stimulujú regeneračný proces pokožky.

Soľ má jemný peelingový efekt, aktivuje cirkuláciu krvi, zvyšuje tonus a pružnosť pokožky, prispieva k zmierneniu prejavov celulitídy. Výťažok z grapefruitu v zložení prípravku má blahodárny vplyv na stav pokožky. Povzbudzujúca, pikantná vôňa šťavnatého grepu vám daruje pocit sviežosti a naplní energiou. Doporučuje sa ľuďom, ktorí vedú aktívny život, pri zvýšenej záťaži, pri napätí a strese.

Masážna rukavica – Spa Technology

Masážna rukavica z celulózy so špeciálnou zrnitou väzbou docieli, že vaša pokožka bude hladká, pružná, hodvábne jemná. Pokožka po odstránení odumretých buniek lepšie dýcha, kozmetické prípravky sa lepšie vstrebávajú.

Masážna rukavica:

 • pôsobí ako píling, odstraňuje odumreté bunky,
 • prevencia pred zarastaním chĺpkov po holení a depilácii
 • ošetruje drsnú pokožku na lakťoch, kolenách a na pätách
 • stimuluje krvný obeh čím zlepšuje stav a znižuje riziko vzniku “pomarančovej kože”
 • pripravuje pokožku na rovnomernejšie opálenie